פאות להפקות אופנה, טלוויזיה, תיאטרון

הפקות סרטים, בניית דמויות

תהליך בניית דמות הוא תהליך מרתק המשלב כשרון, מקצועיות ומיומנות של הכותב, השחקן וכמובן התאמת הפאה או התוספת אשר מאפשרת לשחקן ולדוגמנית לשנות מראה, אופי וצורה.

הדבקה של זקן, של שפם, של תוספת הופכת את הדמות להיפסטרית או לחוזר בתשובה
תנסו לדמיין את "שאולי" בלי הפאה? את ראובן בסוגרים שבוע, את אירנה הקורעת, את מאות הדמויות של שלשיית מה קשור, של ארץ נהדרת, של היהודים באים.
מאות ואלפי דמויות לפרסומות לסרטים, להצגות תיאטרון ולהפקות השונות קרמו עור וגידים בחדרי המדידות של רבקה זהבי
הידע והנסיון של צוות רבקה זהבי לצד מבחר ענק של פאות ותוספות שיער באיכות הגבוהה ביותר מייצרות את שלל הדמויות ששזורות בפסקול חיינו.

במסגרת עבודתכם, הנכם נדרשים ליצור, לשחזר, לחקות ולהמציא דמויות מדי יום. דמויות הזויות, היסטוריות או אופנתיות – דמויות שיבליטו וישרתו את המסר אותו הנכם מעוניינים להעביר.

החיבור בין הפנים האנושיות לעיצובים ולשילובים שונים של שיער וצבע ישיג את האפקט והרושם הרצוי עבורכם.

הנכם מוזמנים לבקר בחדר התצוגה ולהתרשם מהמלאי הגדול ביותר בארץ: הפאות, תוספות שיער, השפמים והזקנים, העשויים משיער טבעי, מעורב או סינתטי. לרשותכם אפשרות לשכור או לקנות (מהיום להיום ולטווח ארוך) פאות ותוספות בסגנון תספורתם של פוליטיקאים מסוימים, של דמויות מסרטים, של דמויות היסטוריות או של דמויות מפרי דמיונכם.

רשימת המופעים וההפקות בעבר ובהווה:
טלוויזיה: ארץ נהדרת, הישראלים, ליאון שליין, מרחק נגיעה, יצפאן, היכל התרבות, מה קשור, הפיג'מות, החמישייה הקאמרית, שי ודרור, החרצופים, אסתי המכוערת, רק בישראל, השיר שלנו, השמינייה, בא רגוע (ספי ריבלין), האלופה, מת להיות, מועדון לילה (ארז טל), אמא'לה (אורנה בנאי), מתי נתנשק (דלית קאהן), זום זום ועוד.

מופעים: – ONE ריטה, לאוריאל, מלכת הלילה, ספונג'ה והעיר הגדולה, ציפי שביט, אלי ומריאנו, יצפאן וסוויסה, בנות פסיה, WOW ישרוטל, צוותי בידור, טולי בילבולי (דנה דבורין), דודו פישר (קלטת ילדים), פספוסים, פסטיגלים, הצגות חנוכה, החתול במגפיים (מנו ספנות) ועוד.

תיאטרון: העבד (הגשר), שיקאגו (בית לסין), שיער (בית צבי), ביבר הזכוכית (תיאטרון באר שבע), יענטל (בית צבי), משהו לרוץ איתו (בית צבי), מעשיית החורש (יורם לוינשטיין), החתונה של הבת שלי, סינדרלה (תיאטרון גושן), חפץ (תלמה ילין) ועוד.

סרטים: קדוש, אסקימו לימון 2, המנגליסטים, העולם על פי ישו, תמונה קבוצתית עם אשה, ידיים קשורות (דני וולמן), שלוש אמהות, השכנים ממול (TTV), אסקימוסים בגליל ועוד.פרסומות: מילקי, תפוזינה,,ISDN דואר (אלי ומריאנו), בזק, מפעל הפיס ואורז סוגת.
הוניגמן קידס, שי גרינברג (מספרה), מתאים לי, רנואר, תכשיטי מילר, דלתא, אבגד,
שי אביטל (מספרה) וקובי בורוכוב (מספרה).
קידום מכירות: פרומרקט, BTL ,SOLO וחלונות ראווה של רשת קסטרו.
הפקות אופנה: לאשה, את, עולם האשה, סטייל, סגנון, פנאי פלוס ורייטינג.
איפור מקצועי לטלוויזיה: דבק שפמים וזקנים, צלקות, קרחות, לטקס נוזלי, צבעי מים לשיער, דם, קולודיום, פלסטו, ניקוטיןרקבשחור לשיניים, קרפה, Duo ועוד.
פאות לחלונות ראווה: קסטרו, הוניגמן, מתאים לי, בוניטה.

פאות אופנה, טלוויזיה, תיאטרון –
מחלקת הפאות להפקות של רבקה זהבי עומדת לרשותם