לזכרה של הגב' רבקה זהבי ז'ל • רבקה זהבי פאות

לזכרה של הגב' רבקה זהבי ז'ל

רבקה זהבי ז"ל

  

  

  

רבקה זהבי ז"ל

  

  

  

בתאריך י"ג אב תשפ"א – 22-7-21 הלכה לעולמה רבקה זהבי
מהחלוצות הוותיקות בתחום הפאות בישראל.

רבקה זהבי החלה את דרכה בעולם הפאות לפני כ- 55 שנים בעת שגרה בטורונטו שבקנדה.
בזמנים ההם הפאות היו אביזר אופנתי עולמי ונשים רבות חבשו פאות אופנתיות בשלל תסרוקות וצבעי האופנה.
רבקה למדה והתמחתה בתחום והתחילה לצבור ידע וניסיון.
בשנת 1970 חזרה רבקה זהבי לישראל והחלה את צעדיה בשוק המקומי.
בזמנים ההם בתעשיית הפאות המקומית בישראל היו מספר רב של מפעלים אשר יצרו פאות כבדות ומלאות משיער טבעי.
רבקה זהבי, בהיותה שכירה, הובילה את המהפכה בעולם הפאות בישראל ובזכות הכישרון והחזון שלה זנח השוק המקומי את הפאות הטבעיות ועבר לפאות הסינטטיות האופנתיות.
מחזה של עשרות נשים מתגודדות ועומדות בתור מחוץ לחנות הפאות וממתינות להתאמה ועיצוב פאה על ידי האומנית רבקה זהבי היו דבר שבשגרה. הכישרון של רבקה זהבי נשא אותה מעבר לתחומי ישראל והיא נבחרה להיות המעצבת הראשית של פאות ג'קלין בניו יורק תוך שהיא מתכננת ומעצבת את הקולקציות העולמיות של החברה ומובילה סמינרים לפאניות ומעצבי שיער בניו יורק, באירופה ובמקומות נוספים.
אחרי תקופה לא קצרה כשכירה החליטה רבקה זהבי כי הגיע זמנה לפרוש כנפיים ופתחה עסק פאות קטן וצנוע בגבעתיים.
מהר מאד השמועה עשתה לה כנפיים ומפה לאוזן לקוחות רבות התחילו למלא את החנות מה שחייב אותה לחפש מקום גדול שיוכל להכיל את הקהל הרב.

הייתה זו רבקה שזיהתה כי יש מקום והגיע הזמן לחזרה לפאות הטבעיות – פאות הקאסטם – ובמקום החדש והגדול שפתחה ברמת גן החלה לייצר ולמכור פאות משיער טבעי אירופאי – פאות קאסטם.
בעזרת הכישרון והאישיות המיוחדת העסק המשיך לגדול ולהתפתח ועם הצטרפות בנה אמיר לעסק לפני כ- 25 שנים מנה העסק יותר מ- 30 עובדים.
חברת רבקה זהבי המשיכה להוביל ולפתח דגמים ושיטות ייצור בלעדיות המקנים לכל פאה איכות ללא פשרות. כיווני תפירת הטרסים, איכות התפירה והתאמת הרשת, איכות וחוזק הלייס והשבילים מבטיחים כי כל פאה תאריך ימים ותשרת את הלקוחה לאורך זמן.
הייתה זו רבקה שחרתה על דגלה את המוטו: "פאות איכותיות ללא פשרות, שירות מעולה ומחיר הוגן".
בימים אלו, בהם פאות נמכרות במחירים מופרזים, ללא אחריות ובאיכות שנויה במחלוקת מה שמחזק את האמירה הזאת שהפכה לדרך חיים ברבקה זהבי פאות להיות רלוונטית מתמיד.
לכל אורך הדרך הקפידה רבקה זהבי בעשיית חסד ועזרה ומאות רבות של פאות נתרמו למען חולי סרטן בנוסף לעבודה התנדבותית בבתי החולים בהתאמת פאות רפואיות ללא תמורה.

צוות רבקה זהבי ותיק ומנוסה ועובד בחברה ולצידה של רבקה שנים רבות.
ההקפדה על השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל מעמידות את מעצבות החברה (הפאניות) בשורה הראשונה.
העובדה כי חברת רבקה זהבי מספקת את הפאות ותוספות השיער למרבית הפקות האופנה ותוכניות הטלוויזיה והקולנוע בישראל מחייבת את הצוות להיות מעודכן בכל הטרנדים האופנתיים של תעשיית הפאות והשיער בארץ ובעולם.
לצד הפאות האירופאיות באיכות הגבוהה ביותר נמכרות בסניפי חברת רבקה זהבי פאות סינטטיות ומעורבות באיכות גבוהה ובדגמים האופנתיים ביותר, בנוסף מוכרת החברה פאות משיער 100% טבעי REMI באיכות גבוה ובמחיר מעולה של כ- 4000 ₪.
כל הפאות עוברות התאמה מושלמת לראש הלקוחה, עיצוב מקצועי וכמובן מחיר הוגן ואחריות מלאה.

רבקה זהבי ז"ל

הלב דואב והחלל שהשאירה אחריה גדול - יהי זיכרה ברוך

רבקה זהבי ז"ל
רבקה זהבי ז"ל
רבקה זהבי ז"ל
רבקה זהבי ז"ל
רבקה זהבי ז"ל
רבקה זהבי ז"ל