רבקה זהבי | פאות קאסטם | סוגי פיאות | פאה רפואית - HAIR FASHION

סוגי פאות

התאמה של פאות רפואיות דורשת ניסיון וידע מקצועי רב, תוך גילוי רגישות והבנה מלאה לצרכים המיוחדים.
לאחר מתן הסבר וייעוץ אישי אנו מתאימים ומודדים מספר פאות עד לקבלת המראה המבוקש.
המראה המתקבל, לאחר ההתאמה והעיצוב, הינו טבעי לחלוטין ואיש לא ירגיש כי מדובר בפאה.
העובדה כי ברשותנו המלאי הגדול ביותר בארץ של פאות טבעיות וסינטטיות וכי אנו מייצרים במקום פאות טבעיות בהתאמה אישית, מבטיחה לך התאמה מלאה למראה הנדרש.

פאות רפואיות מבית רבקה זאבי
פאות רפואיות מבית רבקה זאבי

מידע בנושא פאות רפואיות

ברצוננו לספק לכם מעט מידע אשר יסייע לכם להתמודד עם כמה שאלות בנושא פאות. אחת מתופעות הלוואי של הטיפול הכימותרפי הינה נשירת שיער הראש; אובדן השיער מתחיל כשבועיים מתחילת הטיפול הראשון ונמשך כשבוע עד עשרה ימים. משך הזמן בו נדרשת הפאה הוא כחצי שנה עד שנה, ואת פרק הזמן עד תחילת הנשירה רצוי לנצל לרכישה ולהכנה של פאה רפואית. עם תחילת הנשירה מומלץ להסתפר קצר ולחבוש את הפאה שנרכשה מבעוד מועד. אין צורך להסתפר קצר מיד לאחר היוודע המחלה; לרוב, מעוניינת החולה לרכוש פאה זהה לשיערה והדבר קל יותר כאשר רואים את המקור, ולא תמונות.
לידיעתכם – פאה נכללת בסל הבריאות וקופות החולים מעניקות עבורה החזר כספי בסכום שבין 300 ₪ עד 1,500 ₪, בהתאם לביטוח ולקופת החולים, עם הצגת חשבונית על רכישת פאה רפואית.

סוגי הפאות:
• פאה סטנדרטית
• פאה טבעית בהזמנה אישית (Custom made)
• פאת קאסטם קולקציה
• פאה REMI קאסטם
• פאה טבעית בהדבקה

פאה סטנדרטית
הפאה הסטנדרטית מיוצרת בסין בתהליך ייצור תעשייתי ומגיעה בעשרות דגמים וצבעים שונים. הפאה עשויה מסיב סינתטי, משיער מעורב או משיער טבעי מעובד. יש להתאים את הפאה למבנה הראש והפנים, גודל הרשת ועיצוב השיער. המראה המתקבל לאחר העיצוב וההתאמה הינו טבעי ויפה, והוא נשמר לאורך התקופה בה הפאה נדרשת. תהליך רכישת פאה אורך כשעתיים עד 5 שעות, ועלותה 900 – 2,500 ₪.

פאה טבעית בהזמנה אישית (Custom made)
הפאה האיכותית ביותר המיוצרת במקום בעבודת יד ובהתאמה מלאה לדרישת המזמין. השיער בפאה הינו 100% טבעי ללא כל טיפול כימי, תעשייתי או צביעה (שיער בתולי). פאה בהזמנה אישית הינה קלה ביותר וטבעית מאוד – הן במראה והן במגע. הפאה מיוצרת בעבודת יד ובהתאמה מלאה למבנה הראש, לסוג השיער הנדרש ולצבעו. החלק העליון של הפאה בנוי בצורת SKIN TOP, המקנה לפאה מראה טבעי לחלוטין. תהליך הייצור של הפאה אורך כשבוע עד 4 שבועות ומחירה החל מ- 5,800 ₪.

פאת קאסטם קולקציה
פאה איכותית מאוד. השיער והרשת המשמשים לייצור פאת הקולקציה זהים לחומרים המשמשים לבניית הפאה בהזמנה אישית, אך תהליך הייצור נעשה במזרח ולא בארץ. הפאה קלה וטבעית מאוד, ובמידת הצורך יש להתאימה למבנה הראש והפנים. מחיר הפאה החל מ- 4,000 ₪, והתאמתה אורכת יום עד יומיים.

פאת REMI קאסטם
פאה עשויה 100% שיער טבעי אירופאי, שהותאם לדגמים מיוחדים. הפאה מגיעה ב-3 אורכים (קצר, בינוני וארוך) וכן עם שביל משי ("MULTIDIRECTION") להקניית מראה טבעי. הפאה מותאמת לראש ולתווי הפנים לקבלת מראה טבעי ואופנתי ומחירה נע בין 2,400 ל- 2,900 ₪.

פאה טבעית בהדבקה
פאה זו עשויה משיער טבעי מעובד והשימוש בה כרוך בסיכון. במקרה של אובדן מלא של השיער, הפאה מודבקת לקרקפת לתקופה של 3 עד 4 שבועות. בפאה מודבקת ניתן לעשות שימוש רק כאשר הקרקפת נטולת שיער לחלוטין. עם צמיחת השיער לא ניתן להדביק את הפאה, והעובדה שהיא אינה בנויה על רשת אלסטית גורמת לחוסר יציבותה על גבי הראש. יש לבצע הדבקה חוזרת בכל פעם שהפאה "משתחררת" ממקומה. עם תחילת צמיחת השיער לא ניתן להדביק את הפאה מחשש לגרימת נזק לשורשי השיער.

הדבקת פאה רפואית במקרה של אובדן שיער כתוצאה מטיפולים כימותרפיים שנויה במחלוקת וכרוכה בסיכונים. העובדה שהפאה מודבקת, מונעת מהחולה לחפוף כראוי את הקרקפת. בנוסף, קיימת סכנה שהצטברות לכלוך ושאריות סבון מתחת לפאה ובאזורי ההדבקה תגרום להתפתחות גירוי ואף דלקת, והעור היבש והרגיש הופך למגורה באזור ההדבקה ומביא לגירוד הקרקפת עד לפציעתה.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון, הוא כי רוב הדבקים בהם נעשה שימוש, אינם מאושרים על ידי משרד הבריאות.

להיראות טוב ולהרגיש טוב יותר
מזה מספר חודשים מקדמת האגודה למלחמה בסרטן פרויקט בשם "להיראות טוב ולהרגיש טוב יותר". רבקה זהבי, שהנושא קרוב ללבה, נמצאת בקשר הדוק עם האגודה ועם בתי החולים ורואה בפרויקט חשיבות ראשונה במעלה. במסגרת הפרויקט, ניתנים על ידי צוות רבקה זהבי פאות, שירותי פאנות במחלקות האונקולוגיות בבתי החולים וולפסון, לניאדו ומאיר בהתנדבות מלאה וללא תמורה. הנך מוזמנת לפנות לאגודה ו/או לרבקה זהבי ולברר היכן ומתי ניתנים השירותים.

טיפול שוטף בפאה
את הפאה צריך לחפוף ולסדר אחת לשלושה עד שישה שבועות. ניתן לשלוח את הפאה לרבקה זהבי פאות באמצעות שליח או קרוב משפחה, ואחרי כחצי שעה הפאה תהיה שוב מסודרת, נקייה ומוכנה לשימוש. לאחר כזמן מה, כאשר מרגישים בנוח עם הפאה או במקרה שגרים רחוק, אפשר לבצע את הטיפול השוטף בבית אחרי הדרכה מתאימה. עלות הטיפול הינה 80 – 100 ₪.

להלן פירוט ההחזרים מקופות החולים:

קופת חולים כללית

שירותי בריאות כללית
ההחזר למי שאין לה ביטוח מושלם הוא בגובה 33% מההוצאה בפועל עד תקרת הוצאה של 1,000₪, דהיינו החזר של עד 333₪ – פעם בשנה.

לבעלות כללית מושלם: השתתפות עצמית בגובה 15% מההוצאה בפועל ולא יותר מ-1,418 ש"ח.

קופת חולים מכבי

מכבי שירותי בריאות
מבוטחות בביטוח המשלים מכבי כסף תקבלנה החזר בגובה 33% מהוצאות רכישת הפיאה, עד לתקרה של 559₪.
מבוטחות מכבי זהב תקבלנה החזר בגובה 83% מההוצאה, עד לתקרה של 1,406₪. ההחזר ניתן אחת לשנה, יש להציג קבלה וחשבונית מקוריות בסניף.

קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת
מבוטחות הקופה תקבלנה החזר של
50% מההוצאה.

את רכישת הפיאה יש לבצע אצל ספקים
הקשורים לקופה,

קופת חולים לאומית

קופת חולים לאומית
מבוטחות הביטוח המשלים לאומית לכל זכאיות להחזר בגובה 50% מההוצאה.

למבוטחות לאומית ועוד ההחזר הכספי הוא
בגובה 80% מההוצאה.
ההחזר ניתן אחת לשנה.


מתוך ערוץ היוטיוב של חברת רבקה זהבי

שינוי גודל גופנים
Open chat
דברו איתנו
Powered by