רבקה זהבי | פאות קאסטם | סוגי פיאות | פאה רפואית - HAIR FASHION

סוגי פאות

התאמה של פאות רפואיות דורשת ניסיון וידע מקצועי רב, תוך גילוי רגישות והבנה מלאה לצרכים המיוחדים.
לאחר מתן הסבר וייעוץ אישי אנו מתאימים ומודדים מספר פאות עד לקבלת המראה המבוקש.
המראה המתקבל, לאחר ההתאמה והעיצוב, הינו טבעי לחלוטין ואיש לא ירגיש כי מדובר בפאה.
העובדה כי ברשותנו המלאי הגדול ביותר בארץ של פאות טבעיות וסינטטיות וכי אנו מייצרים במקום פאות טבעיות בהתאמה אישית, מבטיחה לך התאמה מלאה למראה הנדרש.

פאות רפואיות מבית רבקה זהבי
פאות רפואיות מבית רבקה זהבי

פאות רפואיות

ברצוננו לספק לכם מעט מידע אשר יסייע לכם להתמודד עם כמה שאלות בנושא פאות. אחת מתופעות הלוואי של הטיפול הכימותרפי הינה נשירת שיער הראש; אובדן השיער מתחיל כשבועיים מתחילת הטיפול הראשון ונמשך כשבוע עד עשרה ימים. משך הזמן בו נדרשת הפאה הוא כחצי שנה עד שנה, ואת פרק הזמן עד תחילת הנשירה רצוי לנצל לרכישה ולהכנה של פאה רפואית. עם תחילת הנשירה מומלץ להסתפר קצר ולחבוש את הפאה שנרכשה מבעוד מועד. אין צורך להסתפר קצר מיד לאחר היוודע המחלה; לרוב, מעוניינת החולה לרכוש פאה זהה לשיערה והדבר קל יותר כאשר רואים את המקור, ולא תמונות.
לידיעתכם – פאה נכללת בסל הבריאות וקופות החולים מעניקות עבורה החזר כספי בסכום שבין 300 ₪ עד 1,500 ₪, בהתאם לביטוח ולקופת החולים, עם הצגת חשבונית על רכישת פאה רפואית.

קופת חולים כללית

שירותי בריאות כללית
ההחזר למי שאין לה ביטוח מושלם הוא בגובה 33% מההוצאה בפועל עד תקרת הוצאה של 1,000₪, דהיינו החזר של עד 333₪ – פעם בשנה.

לבעלות כללית מושלם: השתתפות עצמית בגובה 15% מההוצאה בפועל ולא יותר מ-1,418 ש"ח.

קופת חולים מכבי

מכבי שירותי בריאות
מבוטחות בביטוח המשלים מכבי כסף תקבלנה החזר בגובה 33% מהוצאות רכישת הפיאה, עד לתקרה של 559₪.
מבוטחות מכבי זהב תקבלנה החזר בגובה 83% מההוצאה, עד לתקרה של 1,406₪. ההחזר ניתן אחת לשנה, יש להציג קבלה וחשבונית מקוריות בסניף.

קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת
מבוטחות הקופה תקבלנה החזר של
50% מההוצאה.

את רכישת הפיאה יש לבצע אצל ספקים
הקשורים לקופה,

קופת חולים לאומית

קופת חולים לאומית
מבוטחות הביטוח המשלים לאומית לכל זכאיות להחזר בגובה 50% מההוצאה.

למבוטחות לאומית ועוד ההחזר הכספי הוא
בגובה 80% מההוצאה.
ההחזר ניתן אחת לשנה.

פאות רפואיות מבית רבקה זהבי

הפאות מחולקות למספר קטגוריות: פאה משיער מלאכותי סינטטי, פאה משיער מעורב, פאה משיער טבעי REMI, פאה משיער אירופאי.

פאה משיער מלאכותי סינטטי
פאה סינטטית עשויה מסיב שיער מלאכותי איכותי הנראה טבעי. הפאה הסינטטית מגיעה במבחר גדול של גוונים וצבעים. פאה סינטטית מתאימה לתספורות קצרות מעל גובה הכתף. הפאה קלת משקל, נראית טבעי והתחזוקה קלה. בניגוד לשיער הטבעי את הפאה הסינטטית לא ניתן לצבוע. טווח המחירים של פאה סינטטית רפואית כ 1300-2500 ₪ (טל"ח).

פאה משיער מעורב – טבעי מלאכותי
פאה משיער מעורב משלבת שיער טבעי ושיער סינטטי באחוזים שונים. הפאה קלת משקל ומגיעה במבחר גדול של דגמים וצבעים. מגע השיער בפאה טבעי. הפאה המעורבת מתאימה לתספורת באורך קצר-בינוני. תחזוקת הפאה קלה וטווח המחירים שלה 2150-2800 ₪ (טל"ח).

פאה משיער 100% טבעי REMI
פאה העשויה משיער 100% טבעי איכותי. שיער REMI הוא שיער 100% טבעי שעבר תהליך עיבוד, הבהרה וצביעה. פאה טבעית REMI מגיעה במספר דגמים ואורכים שונים ומתאימה גם לתספורות באורך בינוניקצר וגם לארוכות. את הפאה ניתן לצבוע ולעצב על מנת להתאימה למראה המבוקש. הפאה נראית ומרגישה טבעית במגע. טווח המחירים 3500-4500 ₪(טל"ח).

פאה משיער אירופאי – קאסטם
הפאה האיכותית ביותר העשויה 100% שיער אירופאי טבעי באיכות הגבוהה ביותר. השיער רך ובעל ברק, אינו צבוע ומעובד והטקסטורה טבעית לחלוטין. הפאה משיער אירופאי ( קאסטם) מגיעה במבחר גדול של צבעים וטקסטורות – מחלק ועד מתולתל וניתן לשנות ולעצב אותה על פי הרצון והצורך.

בכל סוגי הפאות השיער נשזר או נתפר בצורות שונות המשפיעות על המשקל, המראה, הנוחות והטבעיות.
לאחר בחירת הפאה מבצעים את ההתאמות הנדרשות ( תיקון רשת, צביעה, גוונים, סלסול, עיצוב..) והמראה המתקבל טבעי לחלוטין ומאפשר אורך חיים מלא ופעיל כמעט ללא מגבלות.
תוספות של פרונט לייס ( FRONT LACE), שביל לבן דמוי קרקפת ( SKIN TOP), רשת שקופה, סיליקון להצמדת הפאה. משדרגות את המראה ואת נוחות השימוש.


מתוך ערוץ היוטיוב של חברת רבקה זהבי