תוספות שיער | תוספת לשיער דליל | מילוי שיער | הארכת שיער | רבקה זהבי HAIR FASHION

תוספות שיער

נשים רבות סובלות מאובדן ומתופעות של דלילות שיער, המשפיעים על הביטחון העצמי שלהן ופוגעים באיכות חייהן. העיסוק הרב בשיער והאכזבה ממראה השיער במראה, בתמונות, ובסרטי הווידיאו המשפחתיים, פוגעים באיכות החיים ובתפקוד היום יומי.

לעומת שיער דליל בגבר מתאפיין במפרצים עמוקים או ב"מצח גבוה",דלילות שיער האישה מתבטאת בהתדלדלות של השיער בכל חלקי הראש, וכתוצאה מההתדלדלות ניתן לראות את הקרקפת בצורה בולטת.

תוספות שיער
תוספות שיער

תוספות שיער למילוי שיער

פתרונות של הדבקת תוספות שיער לראש מתאימה, בעיקר לגברים אך אינה מתאימה לנשים. ההדבקה החוזרת ונשנית גורמת למריטה ו-תלישת שיער קיים ולאחר זמן מה נגרם נזק בלתי הפיך לשורש השערה המתבטא בהתקרחות קבועה.

ברוב המקרים של שיער דליל "תרופות ומשחות פלא" אינן פותרות את הבעיה, והפתרון הנכון והטבעי ביותר הוא תוספות שיער. תוספת שיער עשויה משיער טבעי ואיכותי המשתלב בצורה מושלמת בטקסטורה ובצבע של השיער הקיים. תוספת השיער קלה מאד במשקלה, וגודלה מותאם לכסות את האזור הבעייתי במדויק. ה-תוספות שיער מוצמדת לשיער בעזרת מסרקונים מיוחדים ואינה גורמת נזק לשיער שמתחתיה. במקרה של היעדר שיער מוחלט, מוצמדת תוספות בעזרת דבק דו צדדי.

תוספות שיער אינן מגבילות וניתן לקיים איתן אורך חיים מלא ופעיל ללא כל הפרעה.

תוספות שיער
תוספות שיער

תוספות שיער לשיער דליל

דרכי הסוואת שיער דליל
העיסוק היום יומי שלנו בנשים הסובלות מתופעה של שיער דליל מאפשר לנו לייעץ ולהתאים לנשים את התספורות, הצבע, והתסרוקת אשר תחמיא להן ותסתיר את בעייתן.
במקרה של שיער דליל, או נשירת שיער לא חמורה, ניתן להסוות את הבעיה במספר דרכים.

א – בחירת הצבע
לבעלות השיער ה-דליל לא מומלץ לצבוע את שיערן בצבע כהה (חום כהה או שחור) – הצבע הכהה יבליט את הניגודיות של הקרקפת הלבנה ויבליט את נשירת שיער. גם צבע בהיר מאד – בלונד בהיר או פלטין אינו מומלץ. הצבע הבהיר מעצים ומחזק את המראה הדליל.
הצבעים הנכונים לבעלות מראה שיער דליל הם צבעי הצבעים "הבינוניים" – דבש, שטן, חום בהיר עם בלי בוונים.

ב – בחירת התספורת
תספורות באורך קצר עד בינוני מעניקות לשיער מראה מלא יותר. כאשר ניתן "לנפח" את השיער סמוך מאד לשורש ולהעניק לשיער מראה מלא יותר. שיער ארוך ופזור אינו מומלץ לבעלות שיער דליל. השיער מתנפנף ברוח ומדגיש את דלילות השיער. במידה ומעוניינים לשמור על השיער הארוך כדאי לאסוף אותו בקוקו או צמה תוך הקפדה על סרוק השיער הנמצא על הקרקפת במסרק דק כדי "לפזר" אותו על כל שטח הראש לכיסוי הקרקפת.

ג – טיפוח השיער
במקרים של נשירת שיער מומלץ לחפוף את השיער בתדירות גבוהה יותר. במקרה של קרקפת שומנית – השיער ה-דליל נדבק ומקבל מראה שמנוני מהר מאד. במקרה של שיער יבש – השיער ה-דליל מקבל מראה ותחושה של "קש".
שימוש בשמפו המתאים לסוג השיער, בתוספת מסיכה או מרכך איכותיים ישפרו את מראה השיער.

נשים רבות סובלות מ-שיער דליל והסיבת לכך רבות. החל מגנטיקה, דרך תזונה, אורך חיים, טראומות, ובעיות פסיכולוגיות, וכלה בבעיות רפואיות וטיפולים רפואיים עם תופעות לוואי.

שיער דליל או נשירת שיער משפיעים רבות על איכות החיים והביטחון העצמי.
את תחושת אי הנוחות המתלווה כשמתבוננים לכיוון שיערך את יכולה להחליף בשיער המהווה מקור גאווה ומשיכה.
את חוסר הביטחון בפגישות אינטימיות ובעבודה עם קהל את יכולה להחליף בעוצמה נשית ובביטחון שופע.

תוספות שיער אופנתיות ופתרונות לדלילות שיער - אנו עומדים לרשותך

מילוי והארכת שיער

הבטחון העצמי, הנשיות וההרגשה המתלווה לראש מלא ושופע שיער משמעותית וחשובה.
קיימות שיטות רבות ומגוונות של תוספות שיער למילוי והארכת שיער כאשר שיטת תוספות שיער בקליפסים היא הבטוחה ביותר ואינה גורמת נזק לשיער. הדבקה הלחמה או קשירה יוצרת תלות ומחייבת חיבור חוזר אחת לתקופה בעלות לא מבוטלת. בנוסף, חיבור קבוע של תוספת לשיער הראש מכביד על שורש השיער ובמקרים רבים עלות לגרום למריטה ונשירת שיער בטווח הבינוני והארוך.

תוספות שיער בקליפסים - השדרוג האופנתי לשיער שלך