פאות לגברים » רבקה זהבי פאות » תוספות שיער לגברים

פאות לגברים

פאות לגברים ~ התאמת תוספת השיער ו- פאה לגברים דורשת מיומנות וניסיון רב. תוספות השיער עשויות מ 100% שיער טבעי איכותי.
אנו מתמחים בעיצוב התוספת ו-פאות לגברים עד לקבלת התאמה מושלמת לשיער הראש. תוך מתן ייעוץ מקצועי בדיסקרטיות מלאה.

ברשותנו מבחר גדול מאוד של תוספות שיער ו-פאות לגברים עשויות משיער טבעי או סינתטי. אנו מתמחים בעיצוב ובהתאמה של התוספות ו-פאות למבנה הפנים והראש.התוספות מוצמדות לראש בעזרת דבק דו-צדדי או בעזרת מסרקונים מיוחדים אשר אינם גורמים נזק לשיער ולקרקפת.

גברים רבים סובלים מדלילות ונשירת שיער אשר מתחילה במקרים רבים בגילאי העשרים המאוחרות והולכת ומתגברת עם הגיל.

דפוס נשירת השיער אצל גברים מתאפיין לרוב בנסיגה של השיער מקו המצח אחורה ואו אבדן שיער באזור הקדקוד אשר הולך ומתרחב.

ברוב המקרים הסיבה לנשירה היא גנטית אבל ייתכנו סיבות נוספות. במקרה של נשירה, ולפני שתחילים בטיפול כלשהו, מומלץ להתייעץ עם רופא. למרות מחקרים וניסיונות
רבים עדיין לא נמצאה התרופה אשר תצמיח שיער אבל בשוק קיימות מספר תרופות מאושרות אשר מעכבות את תהליך ההידלדלות ונשירת השיער.

יש לקרא היטב את ההוראות והעלון המצורף לתרופות על מנת להיות מודע לסיכונים ולתופעות הלוואי השונות אשר במקרים מסוימים פוגמות בתפקוד המיני של הגבר.

מעבר לטיפול התרופתי קיימות היום מספר שיטות הבאות לתת מענה לנשירת השיער הגברית.
1 – סיבי שיער 2 – הדמיית שיער 3 – תוספות שיער 4 – פאות לגבר.

סיבי שיער:

סיבים מקרוסקופיים המפוזרים על השיער הדליל ונאחזים בשיער הקיים בעזרת חשמל סטטי.
הסיבים מתאימים לשימוש רק כאשר יש שיער ולא מתאימים לשימוש באזורים בהם אין שיער או שהשיער דליל מאד. שימוש בכמות גדולה מדי עלול להקנות לשיער מראה "אבקתי" ובנוסף קיים החשש כי במקרה של גשם או מגע האבקה תיזל או תלכלך.

הדמיית שיער לגברים:

מתאים למראה מגולח לחלוטין. תהליך בו מוזרקים או מוחזרים פיגמנטים לקרקפת בעזרת מחט בתהליך הדומה לקעקוע. המראה המתקבל הוא מראה של נקודות המדמות מראה של זיפים בני יומם.

תוספות שיער לגברים:

תוספות השיער הן הפתרון הטוב ביותר להשלמת מראה של שיער מלא ושופע. התוספת עשויה מרשת מיוחדת וקלה עליה שזור השיער בעבודת יד. את גודל התוספת מתאמים לגודל השיער הדליל ובנוסף יש להתאים בצורה מדויקת את צבע השיער והטקסטורה לשיער הקיים. תוספת השיער משתלבת בשער הקיים ומשלימה ומעבה את האזורים ללא השיער או האזורים הדלילים.
התוספת מוצמדת לקרקפת בעזרת דבק, דבק דו צדדי או קליפסים ומאפשרת לקיים אורך חיים מלא ופעיל כמעט ללא מגבלות.

פאות גברים:

פאות גברים באות לתת מענה למקרים בהם אין בכלל שיער או יש מעט מאד שיער ולא ניתן לשלב אותו עם תוספת שיער. חשוב לדעת כי פאות גברים הן פאות ייעודיות הבניות על פי מבנה הראש וצמיחת השיער של גברים. הפאות עשויות משיער טבעי או סינטטי ומגיבות במבחר גדול של צבעים. לאחר התאמת הפאה למבנה הראש יש לעצב אותה על
מנת להגיע למראה המבוקש.
המראה המתקבל לאחר העיצוב טבעי וניתן לקיים אתה אורך חיים מלא ופעיל כמעט ללא מגבלות.